Tayna në bikini video publikon, se është si ‘bombë’ askush më s’mund të dyshojë!

218

Reperja e njohur nga Kosova, Tayna nuk e ka ndërmend të ndalet.

Së fundmi, në llogarinë e saj në Instagram ajo ka shpërndarë një video disa sekondëshe e cila nxjerr në pah hiret e trupit të saj- shkruan Indeksonline.

Tayna duket se gëzon linja perfekte, dhe kjo padyshim edhe falë angazhimit të saj në palestër.

Kujtojmë faktin se ajo vazhdon të jetë njëra ndër reperet më të kërkuara në vend, kjo pasi që projektet e saj gjithmonë arrijnë të shëndërrohen në hite! /Indeksonline/

MÖBEL THEMA

Comments