Tayna ‘përvëluese’ gjatë performancës, publiku me sytë nga këngëtarja

135

Këngëtarja Tayna po pëlqehet shumë nga publiku, kjo për shkak të këngëve të saj që janë kthyer në hite të verës, shkruan Indeksonline.

Kjo ka ndikuar që këtë sezonë verorë Tayna të ketë një orarë të ngjeshur me koncerte e ndeja të ndryshme gjithandej.

MÖBEL THEMA

Tayna ka publikuar disa fotografi gjatë një performance të saj, ku shihet mjaft ‘joshëse’ në paraqitjen e saj dhe publiku me sytë nga këngëtarja e cila është mjaft e dashur për ta. /Indeksonline/

 

 

Comments