Thanë bir ku**e për Neymar, motra e brazilianit u kthehet tifozëve të PSG-së

97

Neymar është kthyer në një çështje në Paris dhe tashmë është i padëshiruar nga tifozeria parisiene.

Në ndeshjen e parë të kampionatit, tifozeria e PSG-së ka kënduar në kor këngë kundër brazilianit, duke e konsideruar edhe bir ku**e madje, duke ia kënduar në gjuhën e tij që ta kuptojë më mirë.

MÖBEL THEMA

Pas kësaj, ka reaguar motra e brazilianit e cila nëpërmjet një postimi në “Twitter”, ka paralajmëruar tifozerinë e PSG-së se pa Neymarin nuk do të fitojnë asgjë.

“Ju nuk do të fitoni asgjë pa Neymarin, idiotë”, shkruhej në postimin e Rafaelës.

Ky postim, ka sjellë reagime të shumta dhe ofendimet karshi saj kanë qenë të panumërta, duke bërë që Rafaela ta fshijë postimin nga profili i saj në “Twitter”.

Comments