Therje me thikë në Ferizaj

311

Policia në Ferizaj ka arrestuarin të dyshuarin, i cili pas një mosmarrëveshje rreth një problemi të mëhershëm e ka goditur me thikë viktimën, i cili ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në QKUK për tretman mjekësor.

MÖBEL THEMA

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante policore dhe janë duke e hetuar rastin. I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje për 48 orë.

Comments