Tottenhami e dyfishon epërsinë ndaj Palace: Bale shënon sërish, Kane realizon gol mahnitës

62

Tottenhami është duke e mposhtur 3:1 Crystal Palace në një ndeshje të Premierligës, që po zhvillohet momentalisht në Londër.

Gareth Bale e ktheu epërsinë e Tottenhamit duke shënuar për 2:1 në minutën e 49-të, raporton Gazeta Express.

Informohu per Koronavirusin ne Zvicer

Uellsiani shënoi me kokë atë që ishte goli i dytë personal në këtë takim dhe i pesti këtë sezon në Premierligë.

Kane e realizoi për 3:1 vetëm gjashtë minuta më vonë.

Goli i sulmuesit anglez ishte thjesht mahnitës.

Comments