Trendi më i ri në rrjet: Ja si do të duken Rama, Basha dhe Meta kur të plaken

101

Trendi më i fundit në rrjetet sociale është publikimi i fotove se si do të dukeni të plakur.

Kësaj manie nuk i kanë shpëtuar as politikanët.

Sipas FaceApp, kështu do të duken disa prej politikanëve pas shumë vitesh.

Comments