Truproja që i qëndroi afër çdo moment vajzës së Trumpit në Serbi [Foto]

187

Tiffany Trump, vajza e njeriut më të fuqishëm politikisht në botë, Donald Trump, është larguar sot nga Serbia, pasi qëndroi 11 ditë në Beograd.

Për sigurimin e saj është përkujdesur vetëm një vajzë zeshkane, transmeton Indeksonline

 

Telegraf.rs shkruan se ajo është një serbe e cila trajnimet e sigurisë për truproje i kishte kryer në Rusi me truprojat Vladimir Putinit.

 

Ajo mori pjesë në sigurimin e grave të politikanëve dhe presidentëve gjatë vizitave në Serbi.

MÖBEL THEMA

Comments