Turistët e bllokuar në kanionet e Holtës, nxirret trupi i pajetë i 25-vjeçares, 2 të zhdukur

136

Gjendet trupi i një 25-vjeçareje të mbytur në Kanionet e Holtës në Gramsh.

Viktima ka inicialet E.S, ndërsa trupi është gjetur në dalje të Kanionit.

MÖBEL THEMA

Disa turistë shqiptarë janë bllokuar prej disa orësh në këtë lokacion për shkak të prurjeve të shumta të ujërave nga shiu.

Forcat e policisë, RENA, zjarrfikësit dhe Emergjencat Civile ndodhen në vendngjarje, ndërsa nuk dihet ende vendndodhja e tre prej turistëve, të cilët kanë humbur çdo kontakt.

Personat e zhdukur me të cilët ka humbur kontakti janë dy djem mbi 20 vjeç dhe një 50-vjeçar.

Comments