U bënë prindër për herë të parë, kështu e pagëzuan vajzën Graniti e Leonita

447

Çifti Granit Xhaka dhe Leonita Lekaj janë bërë prindër për herë të parë.

MÖBEL THEMA

Granit Xhaka dhe Leonita Lekaj një ditë më parë u bënë prindër të një vajze, shkruan lajmi.net.

Dyshja njoftuan për lindjen e fëmijës përmes një fotografie të ëmbël, ku shfaqën duart e tyre të kapura.

Përmes postimit të fundit, Leonita bëri të ditur se vajza e tyre është pagëzuar Ayana Xhaka.

“❤️Ayana Xhaka❤️ Nëna & Babai të duan përgjithmonë”, është dedikimi i bashkëshortes së Xhakës për vajzën. /Lajmi.net/

Comments