U nisën për deti, digjen dy vetura në “Rrugën e Kombit”

141

Dy automjete janë përfshirë nga flaket e zjarrit në Rrugën e Kombit.

Moebel THEMA

Policia dhe zjarrfikëset ndodhen në vendngjarje.

Nuk dihet ende shkaku djegies së makinave, por paraprakisht nuk raportohet për persona të lënduar vetëm dëme materiale.

Comments