U pyet se kush e ngroh natën, Enca befason me përgjigjen!

508

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca së fundi i’u përgjigj disa pyetjve “të nxehta”.

Informohu per Koronavirusin ne Zvicer

Ajo u pyet se kush e ngroh natën, dhe përgjigja e saj ishte befasuese.

“Kondicioneri, jorgani, batanija, pizhamat dhe qorapet” tha ajo.

Kujtojmë që Enca së fundi publikoi këngën “Amor” në bashkëpunim me Zazën dhe Mixeyn./Indeksonline/

Comments