Vdekja e Kobe Bryant ishte parashikuar në vitin 2012 nga ky person [Foto]

333

Lajmi për vdekjen e legjendës së basketbollit, Kobe Bryant ka tronditur opinonin e gjerë botëror.

MÖBEL THEMA

Bryant vdiq mëngjesin e sotëm në një përplasje me helikopter, ku bashkë me të ishin edhe pesë persona të tjerë në bord.

Tashmë gjëra interesant po fillojnë të dalin në pah, si ajo e një përdoruesi të Twitter që kishte parashikuar vdekjen e tij në vitin 2012, përcjell lajmi.net.

”Kobe do të vdes në një përplasje me helikopter”, kishte shkruajtur personi i njohur në rrjetin social Twitter si ”Noso”.

Cicërima e tij tetë vite më parë është bërë virale në internet dhe të gjithë janë të habitur me parashikimin e tij. /Lajmi.net/

Comments