Vedati ‘përgatitet’ në ring për ndeshjen Kosovë-Çeki [video]

121

Me shumë entuziazëm po priten dy ndeshjet kualifikuese për “Euro 2020”.

MÖBEL THEMA

Kosova do t’i zhvillojë këtë javë dy ndeshjet më të rëndësishme kundër Çekisë dhe atë Anglisë, shkruan lajmi.net.

Kundër Çekisë, Kosova do të jetë mysafire, kurse Anglinë e pre në shtëpi.

Aktori Vedat Bajrami, përmes një postimi në Instagram, ka treguar se është gati për ndeshjen Kosovë-Çeki.

Teksa po ushtronte boks në ring, aktori ka shkruar “Gati për ndeshje Kosovë – Çeki!”. /Lajmi.net/

Comments