“Vendimi i Griezmann, i pakthyeshëm”

195

Ylli francez javën e kaluar njoftoi se do të largohet nga Atletico Madrid pas qëndrimit pesë vjeçar.

Cerez, këtë vendim e cilëson të pakthyeshëm, duke i uruar lojtarit suksese në aventurën e re.

MÖBEL THEMA

“Është i pakthyeshëm”, është përgjigjur Cerezo në pyetjen nëse mund të ndryshohet vendimi i Griezman, përcjell ‘lajmi.net’.

“Gjëja e vetme që mund t’i them është që të ketë fatin që e kishte këtu”, ka vazhduar ai.

“Dhe, dua që ai të trajtohet siç është trajtuar këtu”./Lajmi.net/

Comments