Verratti mund të largohet nga PSG

92

Lumi - Fahrschule

Raportohet që Mino Raiola dëshiron që ta largojë Marco Verrattin nga Paris Saint –Germain, me Manchesterin, Juventusin dhe Real Madridin që janë të interesuar për të

Mesfushori e kishte punësuar super-agjentin verën e kaluar, por ai nuk kishte arritur që të kalojë në Barcelonë vitin e kaluar.

MÖBEL THEMA

Shumë raporte nga Franca thonë sot, përfshirë Le10Sport, Maxi Sport dhe Paris Team që italiani do të takohet me trajnerin e ri të PSG’së, Thomas Tuchel para disa dite ku gjermani i kishte thënë se duhet të humbet disa kilogram para se të filloi sezoni.

Ish trajneri i Borussia Dortmund është i famshëm për dietën e tij për lojtarët dhe i ka thënë të gjithë atyre se duhet të ndryshojnë shprehtë e ushqimit, në veçanti Verratti.

Kështu, calciomercato.com ka raportuar që klienti i Raiolas po shikon alternativa jashtë Parc des Princes këtë verë dhe po merr në konsideratë ofertat!

Comments