Kuriozitete, Lajme — November 29, 2017 at 9:00 pm

VIDEO/ Është vetëm 5 vjeç dhe po mahnit botën, shiheni talentin e tij

by

Një djalë i vogël brazilian është bërë shumë i famshëm në Youtube me talentin e tij.

5-vjeçari e xhonglon topin e futbollit njësoj sikur të ishte Messi, Ronaldo apo Neymar.

Shiheni në videon e mëposhtme talentin e tij.

Comments

comments