Vig Poppa ndan me fansat lajmin e gëzueshëm!

85
Reperi Vig Poppa ka zgjedhur që me fansat e tij në Instagram ta ndajë një lajm të gëzueshëm.
Bëhet fjalë për ardhjen në jetë të nipit të tij i cili e ka bërë dajë, shkruan lajmi.net

MÖBEL THEMA

”Prej sot jom dajë!!! 🤗 Mirëseerdhe Rroni” , ka shkruar ai pranë fotos ku shihet foshnja e gjinisë. djalë. Ndryshe edhe ai me bashkëshorten, Enën, janë prindër të një djali.

Foto të ndryshme familjare, Vig Poppa publikon shpesh nëpër rrjete sociale dhe dëshmon se sa romantik është./Lajmi.net/

Comments