Vildane Zeneli, Tayna dhe Kejvina Kthella bëhen bashkë për disa ditë pushimi [Foto]

408

Bukuroshet kanë publikuar një foto në bikini.

Tayna pas një vere shumë të ngarkuar ka vendosur të ndajë disa ditë për pushime me mikeshat e saj Vildane Zenelin dhe Kejvina Kthellen, shkruan lajmi.net.

Bukuroshet po kalojnë momente shumë të bukura, ish velina tek emisioni ‘Xing’ ka ndarë një fotografi të tyren në bikini ku secila arrin të mahnit me format trupore.

Kjo nuk është hera e parë që rep-artistja Tayna dhe Kejvina kalojnë kohën e lirë së bashku javë më parë ato ishin të pranishme në koncertin e Malumas të mbajtur në Itali. /Lajmi.net/

Comments