Vjen bashkëpunimi i shumëpritur nga Lluni dhe Blleki

125

Lluni dhe Blleki kanë publikuar duetin e ri.

MÖBEL THEMA

Blleki dhe Lluni janë ‘gjaku’ i ri në grupin ‘PINT’ dyshja kanë publikuar një duet minuta më parë, shkruan lajmi.net.

Reperët kanë punuar me javë për finalizimin e kësaj kënge të cilën e kanë punuar edhe me videoklip.

Kënga titullohet ‘Tërmet’ dhe karakterizohet me një stil më ‘gangster’, një element ky me të cilin reperët fituan simpatinë e adhuruesve të këtij zhanri.

Në videon e më poshtme mund ta gjeni ‘Tërmet-in’ nga Lluni dhe Blleki. /Lajmi.net/

Comments