Vjollca nuk ka të ndalur, vjen në bashkëpunim me Xenin

92

Vetëm pak ditë pasi solli dy projekte njëherësh me këngëtarin Meda, Vjollca Haxhiu ka publikuar një tjetër këngë.

Edhe projekti i radhës është bashkëpunim dhe kësaj radhe këngëtarja vjen me artistin e njohur nga Gjakova, Shkëlzen Jetishi – Xeni.

MÖBEL THEMA

Kënga mban titullin “Harroje kaloje” dhe për tematikë ka dashurinë.

Krijuesit e këngës janë Ghulo, Nurteel dhe Wirusi ndërsa kjo nuk është hera e parë që Vjollca dhe Xeni bëhen bashkë, duke sjell edhe më parë këngë të pëlqyera nga publiku. /GazetaExpress/

Comments