Vrasje e rëndë në Gjilan

335

Një vrasje e rëndë ka ndodhur sot në rrugën “Xhevat Ajvazi” në Gjilan.

Sipas informacioneve që ka Telegrafi, dyshohet të jetë një rast familjarë që ka quar deri tek ky incident i rëndë.

MÖBEL THEMA

Policia ka konfirmuar për Telegrafin se ka pasur të shtëna dhe se ka të vdekur, mirëpo për detaje të tjera kanë thënë se do të informoheni me kohë.

Telegrafi do t’ju mbajë të informuar lidhur me këtë ngjarje. /Telegrafi/

Comments