Xhensila dhe Besi festojnë sot ditëlindjen e parë të vajzës së tyre

137

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku para një viti janë bërë për here të parë prindër të një vajze që e quajtën Ajka, shkruan Indeksonline.

E duket se koha ka kaluar shumë shpejt për prindërit e rinjë, të cilët sot po e festojnë ditëlindjen e pare të vajzës së tyre.

Sikur Xhensila ashtu edhe Besi kanë bërë urimet e tyre të para për vajzën.

MÖBEL THEMA

Xhensila ka bërë këtë dedikim të ëmbël për vajzën.

Edhe Besi ka zgjedhur që për fillim të bëjë një dedikim perms llogarisë së tij në Instagram për vajzën e tij. /Indeksonline/

Comments