Yll Limani, publikon baladën e re: “S’ki me m’pa”

155

Yll Limani ka publikuar projektin e ri muzikor.

Balada e re e këngëtarit mban titullin: “S’ki me m’pa” dhe është publikuar në versionin audio .

“Filloi si demo e punuar nga unë për dike tjetër, u shpërnda, u pëlqye dhe ja ku e keni si demo, në tërësi”, ka shkruar Ylli sipër videos.

MÖBEL THEMA

Kujtojmë se ky projekt vjen pas “Pse je me to!”, e cila u promovua në sezonin veror dhe u mirëprit mjaft mirë nga publiku.

E njëjta pritshmëri është edhe për këngën e re të cilën adhuruesit e këngëtarit e kanë pritur me padurim./Indeksonline/

Comments