Ylli botëror ia thotë haptas Era Istrefit: Do divorcohem për ty[Foto]

337

Era Istrefi së fundi po qëndron në Los Angeles, ku po punon rreth projekteve të reja muzikore, shkruan lajmi.net.

Në një imazh që ka postuar së fundi në Instagram, këngëtarja u shfaq tejet atraktive dhe pranoi shumë komente nga ana e ndjekësve.

“Ndaju nga e dashura, jam mërzitur”, ka qenë mbishkrimi që Era ia ka lënë fotos.

MÖBEL THEMA

Nuk ka munguar komenti i DJ me famë botërore, Diplo, i cili e ‘ngacmoi’ duke i shkruar “Duhet të ndalosh së përdoruri pipëza plastike”, ndërsa Era ia ktheu “Çfarë të keqe kanë pipëzat plastike? Nuk ma prishin buzëkuqin”.

Diplo ia kthen sërish dhe i shkruan “Do të jap divorcin për ty”. /Lajmi.net/

Comments