Ylli i NBA shërohet nga virusi “Covid 19”

102

Basketbollisti i Boston Seltiks, Markus Smart, i cili doli pozitiv për COVID-19, dy javë më parë, është shëruar plotësisht. Lajmi e konfirmoi vet basketbollisti në rrjetet sociale.

MÖBEL THEMA

“I lirë nga Korona që nga dy ditë më parë. Shëruar nga Dempartamenti i Shëndetsisë. Faleminderit për mendimet dhe lutjet e të gjithëve dhe unë po bëj të njëjtën gjë për të gjithë që janë prekur nga kjo. Qëndroni të sigurt dhe rrini së bashku. Shumë dashuri , shkroi Smart në Tëitter.

Kujtojmë se edhe Rudi Gobert e Donovan Mitçell janë shëruar, pasi Gobert ishte lojtari i parë i NBA që rezultoi pozitiv me virusin Covid 19.

Comments