Yllka Kuqi ju mahnitë me stilin unik! [Foto]

78

Deutsch-ABC

Yllka Kuqi është këngëtarja e njohur shqiptare e cila ka shumë vite në skenë.

MÖBEL THEMA

Ajo në imazhet e fundit shihej veshur tëra në të zeza, transmeton Indeksonline. Veshur me fustanin zi, xhaketë e madje edhe kapelen ajo dukej shumë me stil dhe në formë.
Ndryshe, Yllka është kthyer në Kosovë pas disa ditëve pune dhe relaksi në diasporë.

Comments