Yllka Kuqi ‘kapet’ me ndjekësin në Instagram, shkak u bë kjo fotografi

396

Yllka Kuqi i është kundërpërgjigjur një ndjekësi.

MÖBEL THEMA

Këngëtarja Yllka Kuqi ka filluar të bëhet aktive në llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

Mirëpo publikimi i shpeshtë i fotografive duket se nuk i ka pëlqyer dikujt prej ndjekësve të saj i cili edhe i ka lënë një koment që e shtyu Yllkën t’i kundërpërgjigjet.

Më poshtë ua sjellim si foto, komentin e djekësit dhe kundërpërgjigjet e Yllkës./Lajmi.net/

 

Comments