Young Zerka, Albanian Outlawz dhe Dalmo vijnë me këngën e re ‘Ting Ting’

59

Artisti shqiptar, Young Zerka këtë herë vjen në bashkëpunim me Albanian Outlawz dhe Dalmo, shkruan lajmi.net.

“Ting Ting”, mban titullin projekti i tyre i realizuar me një videoklip mjaft të veçantë e me skena të ‘nxehta’.

MÖBEL THEMA

Kënga tashmë është lansuar në kanalin e Zerkës dhe besohet se do t’i pëlqejë edhe fansave të këtyre artistëve.

Duhet theksuar se, Young Zerka para pak javësh solli projektin “Lule Bore” në duet me Jumpa x. /Lajmi.net/

 

Comments