Young Zerka publikon bashkëpunimin me Dj PM dhe Dj Dagz

126

Dy Dj e njohur kosovarë, Dj PM dhe Dj Dagz kanë publikuar bashkëpunimin me këngëtarin nga Shqipëria, Young Zerka.

Kënga mban emrin “Kce Sonte” dhe erdhi e vizuelizuar edhe me videoklip, shkruan Indeksonline.

Për tekstin e këngës janë kujdesur vet ata, për muzikën Rzon, R dhe Dagz, ndërsa klipi u realizua nga XL FILMS.

Kujtojmë që ky është bashkëpunimi i tyre i parë me këngëtarin e njohur. /Indeksonline/

Më poshtë videoklipi i këngës:

Comments