Zyrtare: Shkarkohet Bylbyl Sokoli

208

Bylbyl Sokoli është shkarkuar nga posti i tij si trajneri i Llapit.

Këtë e ka konfirmuar Sokoli për Klan Kosova.

MÖBEL THEMA

“Informatën e kam marrë nga trajnerët dhe lojtarët, të cilëve lajmin ua ka dhënë drejtori i klubit dhe unë respektojë çdo vendim të klubit”, ka deklaruar ai.

Ditë më parë Sokoli ishte sulumuar nga disa persona ende të panjohur para banesës së tij në Prishtinë.

Comments