​Lajm shumë i mirë për Strakoshën

884
Lajm shumë i mirë për Strakoshën

Thomas Strakosha pritet të jetë sërish titullar te skuadra e Lazios

Portieri i Kombëtares shqiptare, Thomas Strakosha sot mund të luaj nga fillimi për skuadën e tij italiane Lazio.

Krejt kjo pasi portieri i parë Frederico Marchetti ka pësuar një lëndim dhe është stërvitur i vetëm nga pjesa tjetër e skuadrës.

Mbetet të shihet nëse do të rikthehet Marchetti, në të kundërtën Strakosha do të startojë edhe një herë tjetër si titullar te Lazio.

Comments