Enrique deklarohet për humbjen e Barcelonës

1,221

 

enrique-city

Luis Enrique ka folur pas humbjes së Barcelonës nga Manchester City.

Barcelona pësoi humbje me rezultat 3-1, në ndeshjen e kthimit të grupit C të luajtur në ‘Etihad’.

“Na detyruan të bëjmë gabime, më shumë se sa zakonisht. Tani grupi është i hapur dhe objektivi ynë mbetet të fitojmë dy ndeshjet e mbetura”, deklaroi Enrique pas ndeshjes, përcjell Gazeta Blic

“Ishim spektakolarë për 40 minuta, por bëmë një gabim kyç dhe kjo na dëmtoi shumë sepse ne nuk jemi makina”, përfundoi Enrique.

Comments