10 lojtarët e mëdhenj që nuk e fituan kurrë ‘Topin e Artë’

158

Sonte në një ceremoni madhështore që do të mbahet pranë Kullës Eiffel në Paris do të shpallet fituesi i “Topit të Artë”.

E përditshmja spanjolle “AS”, ka publikuar listën me emrat e mëdhenj që nuk fituan kurrë këtë çmim.

Duke nisur nga legjenda Puskas dhe duke përfunduar tek Iniesta, ja lista me emrat e futbollistëve të famshëm që nuk e fituan kurrë “Topin e Artë”.

Comments