35 vjeçari nga Tetova rreh gruan, arrestohet nga policia

94

Mosmarrëveshjet familjare mes një çifti bashkëshortor nga Poroji i Tetovës, kanë përfunduar keq, pasi bashkëshorti 35 vjeçar kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten, përcjell KlanM. Nga policia thonë se po punojnë për zbardhjen e rastit dhe se pas dokumentimit të plotë, do të dorëzohet parashtresë përkatëse.

Comments