Pse reperi francez përmend shqiptarët në klipet e tij

375

Moebel THEMA

Disa nga rreperat francez, shpesh permendin “Shqiptaret” ne kenget e tyre si mafia.

Para se te hynte ne burg, para 8 muajsh Lacrim, nje nga rreperat me te mire ne france tha se shqiptaret jane miqte e tij me te mire, dhe se ne shumicen e videoklipeve makinat e shtrenjta i gjen pikerisht nga ato.

E njejtja gje me Lartiste, ku ne kengen e tij te fundit “Ciao Amigo” permend shqiptaret. Shtet i vogel por me emer me peshe.

Comments