A janë këto fotot më të këndshme të Teuta Krasniqit me vajzat?

290

E bukura Tara dhe Kaia po ashtu, janë vajzat e aktores së mrekullueshme Teuta Krasniqi, shkruan Kosovarja.

Përkushtimi i plotë ndaj bijave të saja, duket qartë dhe kjo është mbi të gjitha rrezatuese në çdo fotografi që publikon së bashku me to.

Po të njëjtën energji të jashtëzakonshme, Teuta edhe kësaj radhe po e përcjellë përmes dy fotove të ndara me ndjekësit e saj.

“Super mom”, ka shkruar aktorja ku shihet me Tarën dhe Kaian, e që në të vërtetë e meriton plotësisht një epitet të tillë.

/Kosovarja/

Comments