“A je pendu”, publikohet kënga e Flamurit e Ilirit

3,415

Flamur Plakiqi dhe Ilir Rubovci, kanë publikuar projektin e ri muzikor.
“A je pendu”, titullohet kënga e dyshes, shkruan lajm.net.

Për tekstin është përkujdesur Deyzoh e Saia ndërsa kënga është finalizuar edhe në aspektin vizual.

“Amia Studio” është kujdesur për videokilpin e projektit muzikor. /Lajmi.net/

Comments