Adoleshenti tërhiqet zvarrë dhe vritet, pas tragjedisë gangsterët: Na fal se të ngatërruam

499

Një 15-vjeçar u tërhoq zvarrë nga një bandë dhe u rrëzua brutalisht për vdekje.

I riu mund të jetë viktimë e një rasti tragjik të identitetit të gabuar që përfshin një video seksi, sipas policisë, dhe tani udhëheqësit e bandës kërkojnë falje në rrjetet sociale.

Hetuesit besojnë se 15-vjeçari Lesandro Guzman-Feliz mund të ketë ngatërruar me një burrë tjetër në një video me seks që është hedhur online, përpara se të therej jashtë Zesarina Grocery në orën 11.40 të mërkurën.

Nëna e tij, Leandra Feliz, 48-vjeç, e përshkroi djalin e saj si një fëmijë “i ëmbël” pa lidhje me bandat dhe që e kishin regjistruar në një program NYPD për t’u bërë oficer policie.
“Ëndrra e tij në të ardhmen ishte të bëhej një detektiv”, tha ajo për New York Post.
“Që kur ishte pesë vjeç, më tha; mami, dua të jem polic”.

Comments