Adoleshentja i vendos t’i japë fund jetës, vetëvaret në banesë

422

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në fshatin Uragji të Pukës. Mësohet se një vajzë 17-vjeçare i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur.

Sipas burimeve, mësohet se ajo quhet Diana K. E reja vuante prej kohësh nga depresioni dhe prindërit i kishte të divorcuar.
Ajo është gjetur nga të afërmit në banesë e pajetë.

Comments