Afërdita Dreshaj ia thotë të gjitha publikisht Kaltrina Selimit [Foto]

470

Kaltrina sot është rikthyer në Instagram me një xhirim të shkurtër, ku shihet e kuruar deri në detajet më të vogla.

Duket që ajo po paralajmëron diçka. Me gjasë po vjen me videoklip të ri muzikor, me projekt të cilin fansat e saj po e presin prej kohësh, pasi Kaltrina ka bërë një pauzë të gjatë, shkruan “Kosovarja”.

E, poshtë kësaj video, Kaltrinës i ka shkruar modelja dhe këngëtarja Afërdita Dreshaj, që i thotë “Ta ha zemrën se më ka marr malli”./Kosovarja/

Comments