Afërdita Dreshaj kapërgënjeshtruar të gjitha zërat që flisnin për një ndarje me të dashurin e saj. Për të gjitha këto, sipas saj, janë zëra dashakeqë dhe se ajo nuk e di burimin e tyre.

Pak ditë më parë, në mediat online qarkulloi lajmi se këngëtarja e njohur AfërditaDreshaj dhe partneri i saj prej disa kohësh Jakub Kidler janë ndarë.

Për “Bluetooth”, Afërdita kapërgënjeshtruar çdo lajm që ka të bëjë me ndarjen e saj.

“Asnjëherë nuk ka qenë e vërtetë dhe nuk e kam idenë se nga ka ardhur ky lajm. As nuk e di nga e kanë shpikur. Ne jemi bashkë dhe të lumtur. Kam dashur të mos prononcohem fare për këtë çështje, por vendosa ta them dhe unë variantin tim”, ka thënë bukuroshja. /albeu.com/