Afërdita Dreshaj në shoqëri të këtyre këngëtareve pas arritjes në Tiranë [Foto]

244
Pas një kohe të gjatë, Afërdita Dreshaj është kthyer në Shqipëri.
Modelja po shijon pa fund qëndrimin në Tiranë dhe vazhdimisht shihet në shoqëri të mikeve të saj, shkruan lajmi.net.

Në rrjete sociale, Afërdita ka publikuar disa imazhe, në të cilat shihet në shoqërinë e këngëtareve Fjolla Morina dhe Çiljeta Xhilaga.

Mbrëmë, ajo ka postuar imazhe në orët e vona nga shtrati bashkë me Çiljetën dhe shoqet e tyre.

“Nata e vajzave”, ka qenë mbishkrimi që i ka lënë fotos, ku shfaqet shumë e lumtur. /Lajmi.net/

Comments