Aksident i rëndë në Bulqizë, raportohet për 3 të vdekur

517

aksident-620x270

Një aksident i rëndë ka ndodhur të enjten në Bulqizë, teksa raportohet se janë 3 persona të vdekur dhe një i plagosur.

Ngjarja ka ndodhur në zonën pranë kufirit me Maqedoninë. Nuk dihet ende identiteti i personave të perfshire ne aksident.

Uniformat blu kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet, raporton Panorama, përcjellë Klan Kosova.

 

Comments