Aksident i rëndë në Strazhë (FOTO)

185

Pasditën e sotme ka ndodhur një aksident i rëndë në aksin rrugor Gostivar- Kërçovë, gjegjësisht në afërsi të Strazhës, transmeteton KlanM Sipas deshmitarëve okular dhe fotografivë thuhet se aksidenti ka ndodhur në mes dy veturave dhe për pasojë janë lënduar disa persona. Policia ka arritur në vendin e ngjarjes dhe po heton rastin.

Moebel THEMA

Comments