Aksident i rëndë në Vushtrri, rrokulliset automjeti i zjarrfikësve (FOTO)

358

aksident
Një aksident i rëndë komunikacioni ka ndodhur në Vushtrri, ku janë përfshirë një veturë civile dhe një automjet i zjarrfikësve.
Në këto foto të bëra nga një lexues i portalit Veriu.info, shihet se aksidenti ka ndodhur në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë, përkatësisht tek semaforët në Vushtrri afër ‘Hotel Kalaja’.

Dëshmitarët nga vendi i ngjarjes bëjnë të ditur se nga ky aksident i rëndë, fatmirësisht nuk ka viktima e as të lënduar rëndë, pasi që të dy shoferët janë ngritur në këmbë dhe kanë qëndruar në vendin e ngjarjes.

Si pasojë e aksidentit është rrëzuar edhe një shtyllë elektrike, derisa në vend të ngjarjes menjëherë ka dalë policia.

10

Comments