Aksident trafiku ndërmjet tri makinave│VIDEO

1,259

Moebel THEMA

Një aksident zinxhir ka ndodhur dje në Vollkovë. Sipas informacioneve, në aksident nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale. Pjesëmarrëse janë tri makina:
“Peugeot”, dhe dy “Kia”, – transmeton “Tetova1”.

Comments