Ali Ahmeti nderon dëshmorët e Kombit në Sllupçan dhe Hotle të Likovës (FOTO)

127

Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti, me rastin e ditës së flamurit kombëtar  ka filluar aktivitetet në shenjë nderimi për të gjithë ata të cilët kanë kontribuar për pavarësinë e shtetit shqiptar.

Ahmeti  në këtë ditë të shënuar ka nderuar më meritorët, dëshmorët e Kombit në Sllupçan dhe Hotle të Likovës.

Lavdi dëshmorëve dhe martirëve të kombit.

Comments