Ancelotti e ka një formacion të ëndrrave te Bayerni

258

Bayern Munich është në mesin e skuadrave më aktive këtë verë në tregun e transferimeve.

Bavarezët së fundi kanë marrë në formë huazimi James Rodriguezin e Real Madridit, ndërsa kanë larguar nga skuadra Douglas Costan, që iu bashkua Juventusit.

‘AS’ ka paraparë se si mund të duket formacioni i Ancelottit te Bayerni në edicionin e ri, dhe për ta parë atë, klikoni KËTU./Lajmi.net/

Comments