Anglezja përplaset me makinë në shtëpi, përfundon në dhomë të ndenjes (Foto)

206

Anglezja përplaset me makinë në shtëpi, përfundon në dhomë të ndenjes (Foto)

Disa fotografi të publikuara nga Metro shfaqin pamje nga vendi i ngjarjes së shkatërrimit që ka lënë një makinë e cila ka ishte përplasur në shtëpi para se të përfundonte brenda dhomës së ndenjes.

Ky incident ka ndodhur në fshatin Sandygate Lane, Broughton në Angli, dhe përfshinë një grua me Suzukin e saj, transmeton Express.

Policia ka thënë se makina përfundoi brenda shtëpisë pasi gruaja kishte humbur kontrollin mbi të./Gazeta Express/

Comments