Aq bukur duket Kaltrina rrugëve të Londrës![Foto]

274

Ka vite që këngëtarja po jeton në Londër Shumë e dashur për publikun kosovar ishte dhe vazhdon të mbetet këngëtarja e njohur, Kaltrina Selimi.

Ka kohë që këngëtarja jeton në Londër, bashkë me burrin e saj Dritonin dhe djalin Tristanin. Edhe pse për një kohë ishte larg syrit të publikut, megjithatë fansat e saj i mbajti afër vetës me fotografi e video të shumta. Së fundi ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, ku shfaqet me shumë stil, në një stacion treni.

Këngëtarja vazhdoi karrierën e saj muzikore duket u bërë pjesë e grupit “Hana Band”, ku si grup arritën famë menjëherë duke u pëlqyer mjaft shumë nga publiku për hitet që sollën në vitet e para. Më pas Kaltrina u nda nga grupi për të kaluar në solo këndim. Prej asaj kohe Kaltrina vazhdon të sjellë projekte të ndryshme muzikore, asaj nuk i mungojnë as bashkëpunimet me këngëtarët tjerë./21Media

Comments